Terminy szkoleń SEP G1, G2, G3 – Grupa Silesia Sp. z o.o.

Terminy szkoleń SEP G1,G2,G3

Misją naszej organizacji jest przekazywanie wiedzy technikom oraz inżynierom, a także wspieranie rozwoju w branżach związanych z przemysłem energetycznym. Cel ten realizujemy między innymi poprzez umożliwienie uczestnictwa w kursach SEP G1, G2 oraz G3 osobom z całej Polski. Dzięki temu nawet ci, którzy są niezmotoryzowani mają szansę zdobyć potrzebne informacje oraz uzyskać świadectwo kwalifikacji uprawniające do pracy.

Szkolimy przyszłych specjalistów, a także osoby, które już podejmują zatrudnienie w przemyśle energetycznym i potrzebują jedynie odnowić kwalifikacje do wykonywania zawodu. Wykłady i prezentacje prowadzone są w największych miastach w kraju, a ponadto w każdym z nich co miesiąc dostępne są dwa, a nawet i więcej terminów. Duży wybór dat pozwala łatwo dopasować czas szkolenia SEP do własnych planów czy obowiązków.

Każdy kurs trwa kilka godzin i zostaje przeprowadzony w ciągu jednego dnia. Osoby, które w celu jego odbycia musiały przyjechać z innej miejscowości ograniczają więc czas i koszty związane z wyjazdem. Egzamin państwowy na uprawnienia G1, G2 i G3 również odbywa się w tym samym terminie, po zakończeniu wykładów. Kwestię przedłużenia lub pozyskania kwalifikacji można zatem załatwić w czasie jednej doby, a później, jeśli wynik egzaminu będzie pozytywny, czekać tylko na wydanie dokumentów.